Dzień Otwartych Drzwi 2024

IMG-20240322-WA0113
Podjęcie decyzji dotyczącej wyboru szkoły średniej jest niezwykle trudne dla absolwentów szkół podstawowych, chcąc przybliżyć im ofertę edukacyjną ZSP nr 1, 22 marca przygotowaliśmy dla nich dzień pełen atrakcji.
Podczas tegorocznego Dnia Otwartych Drzwi w TPsie odbyły się pokazy przedmiotów technicznych, zaprezentowane zostały wykorzystywane w pracowniach sprzęty informatyczne, prezentacje układów mechatroniczno-pneumatycznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych. Były również gry językowe, zawody sportowe, quiz matematyczny, przedstawienie teatralne i wiele innych ciekawych atrakcji.

Dla czekających na swoich podopiecznych nauczycieli i rodziców w pokoju nauczycielskim przygotowana była kawiarenka, to także okazja dla nich do tego, aby porozmawiać z nauczycielami o naszej szkole.

Każdy z niemal 500 odwiedzających ZSP nr 1 uczniów znalazł coś dla siebie.
Młodzież miała okazję, aby wraz z przewodnikami zwiedzić budynek szkoły, a także porozmawiać  z dyrekcją, nauczycielami, uczniami.

Było nam niezmiernie miło gościć Was w naszej szkole, bardzo cieszy nas również, gdy w taki dzień jak dziś odwiedzają nas absolwenci, którzy zawsze w ciepłych słowach wspominają okres nauki w TePeSie.