Dzień przedsiębiorczości

Messenger_creation_2a674a95-ca5b-4004-84b6-bafaf0e6e2c5
Dzień przedsiębiorczości został zorganizowany już po raz 20. ma on na celu włączanie dorosłych w edukację młodzieży oraz budowanie dobrych relacji między szkołą a lokalnymi firmami i instytucjami.
W dniu 20 marca 2024 r. zainteresowani uczniowie z klas 3A, 3B, 3C, 3D mieli możliwość: odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy, zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu, doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową, zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

Młodzież w bardzo pozytywny sposób wypowiadała się o inicjatywie, dzięki której mogli w praktyce przekonać się jak wygląda interesujący ich zawód. Koordynatorem przedsięwzięcia była pani Małgorzata Siatkowska - szkolny doradca zawodowy