Egzamin maturalny w sesji poprawkowej

homework-2521144_1280
Informacja
Informujemy, iż osoby, które zadeklarowały przystąpienie do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym, zdają  egzamin pisemny  20 sierpnia (wtorek) br.  o godz. 9:00 w  Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w budynku A- ul. Roosevelta1.  21 sierpnia  również o godz. 9:00 odbędzie się egzamin ustny. Na egzaminie pisemnym obligatoryjnie należy przy sobie mieć dowód osobisty lub dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość i długopis  tylko z czarnym wkładem, dodatkowo  na egzaminie maturalnym z matematyki - kalkulator prosty, cyrkiel i  linijkę. Wybrane wzory matematyczne w formule 2015 i 2023 oraz słowniki (ortograficzny i poprawnej polszczyzny) na egzaminie pisemnym z języka polskiego  - tylko w formule 2015-  zapewnia szkoła. Na salę egzaminacyjną nie można wnosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych. Szczegółowy harmonogram (sale, w których odbywa się egzamin maturalny) został zamieszczony w sekretariacie szkoły i na I piętrze szkoły  przy sali nr 15.

Trzymamy kciuki!!!
                                                                                                          Red. Jolanta Zielonka