Egzaminy maturalne

matury

Drodzy Maturzyści

Od 7 - 24 maja br.  odbędą  się pisemne egzaminy maturalne w ZSP nr 1  w dwóch  miejscach: w  budynku A ul. Roosevelta 1 dla uczniów i absolwentów TME i w budynku B ul. Żwirki 7 dla uczniów i absolwentów LO. Od 14 maja egzamin maturalny dla wszystkich uczniów LO i TME będzie odbywał się tylko w głównej  siedzibie  szkoły ul. Roosevelta 1. Od 13-16 i 20-24 maja przeprowadzone zostaną egzaminy ustne z języka angielskiego i języka polskiego, obowiązkowe także dla Absolwentów, którzy nie przystąpili do egzaminu  ustnego w ubiegłych latach.

W każdym dniupisemnego egzaminu maturalnego obligatoryjnie należy pamiętać o  punktualnym  przybyciu na egzamin: poranna zmiana, najpóźniej przed salą egzaminacyjną o 8:40 i  popołudniowa zmiana o 13:40, wg harmonogramu zdawanego egzaminu. Należy  mieć przy sobie dowód osobisty lub dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość i długopis  tylko z czarnym wkładem. Na salę egzaminacyjną, zarówno na egzaminie pisemnym  jak i ustnym,  nie można wnosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.

Szczegółowy harmonogram egzaminu pisemnego i ustnego  (sale lekcyjne, w których odbywa się egzamin, terminy, godzina) zamieszczony jest  w budynku A na tablicy informacyjnej na pierwszym piętrze (przed salą  A15) i dodatkowo znajduje się w sekretariacie szkoły.

W załączniku   zamieszczony jest  ogólny harmonogram egzaminu pisemnego, materiały i przybory pomocnicze.

W imieniu Dyrekcji, Nauczycieli i Samorządu Uczniowskiego   życzę   tegorocznym Maturzystom i Absolwentom  powodzenia w uzyskaniu bardzo dobrych wyników egzaminu, weny twórczej, optymizmu i dużo wiary we własne siły. Jesteśmy z Wami  całym sercem.

Trzymamy kciuki!!!

Jolanta Zielonka

Harmonogram-matur-2024 (pdf) 0.13mb, (Pobrań: 104)
informacja-przybory (pdf) 0.55mb, (Pobrań: 48)