I Ogólnopolski Konkurs Robotyki Przemysłowej

FB_IMG_1712865789376
Do I Ogólnopolskiego Konkursu Robotyki Przemysłowej zorganizowanego przez Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu przystąpili uczniowie naszej szkoły z klasy 2tr o kierunku technik robotyk: Barczyk Szymon, Gnyp Stanisław, Jarzębowski Alan, Krzeczyński Jakub.
Chłopcy uczestniczyli w warsztatach online zorganizowanych przez CKPiDN Mielec oraz producentów robotów przemysłowych firmy: Astor, Kuka i Yaskawa. Każdy z etapów szkolenia kończył się testem sprawdzającym zdobytą wiedzę.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do kolejnego, stacjonarnego etapu konkursu, który odbędzie się 17 maja w Mielcu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas dalszych zmagań konkursowych.