Inauguracja roku szkolnego 2024/2025

Messenger_creation_5B08529D-73AE-41A3-B583-D71B201534BA

2 września 2024 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim uroczyście powitali nowy rok szkolny. Klasy starsze spotkały się z wychowawcami w salach lekcyjnych, zgodnie z przygotowanym wcześniej harmonogramem.

Uczniowie sześciu klas I, zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie zostali powitani przez Pana dyrektora Sebastiana Wojtasia, Samorząd Uczniowski oraz społeczność naszej szkoły, wychowawców i grono pedagogiczne. Następnie udali się do klas i na spacer podczas którego mogli lepiej poznać szkołę.

W tym szczególnym dniu  życzymy dyrekcji, nauczycielom i pracownikom oświaty, aby ten rok był dla każdego pełen możliwości i sukcesów, uczniom życzymy zapału do nauki, wzajemnej życzliwości oraz satysfakcji z efektów podejmowanych działań i czasu spędzonego w szkole.