Razem na święta-akcja MEiN

268027995_453400966460099_7435795512893471924_n
Czwarta edycja akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki
„Razem na święta” to w 2021 roku już czwarta edycja akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki, której  głównym celem jest  zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

Z dużym zaangażowaniem w to przedsięwzięcie włączyli się także uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. rtm. W. Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim. Klasa 1A wraz wychowawcą p. Joanną Juszczyk oraz klasa 1C z p. Moniką Szulc wykonała kartki z życzeniami oraz świąteczne upominki. W dniu 15.12.2021 r. uczennice przekazały swoje prace na ręce pana Dyrektora Bogusława Łukaszewskiego, pani Wicedyrektor Jolanty Zielonki, pana Wicedyrektora Piotra Szczepańskiego, Grona Pedagogicznego naszej szkoły, pani pielęgniarki oraz pracowników administracji i obsługi. Swoim działaniem oprócz zawężenia więzi, chcieli podziękować za trud wkładany każdego dnia w funkcjonowanie naszej szkoły, za tworzenie przyjaznej atmosfery w miejscu, w którym mogą zdobywać swoją wiedzę i kształcić postawę Polaka patrioty.

red. Joanna Juszczyk i Monika Szulc