Ślubowanie Klas Pierwszych

Z17
W piątek 24 września w Zespole Szkól Ponadpodstawowych nr 1 odbyło się uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych.
Cały świat usuwa się z drogi człowiekowi,
który wie dokąd zmierza.
[Steve Jobs]

Do naszej społeczności w tym roku dołączyli uczniowie 11 klas pierwszych. Podczas części oficjalnej przewodniczący klas złożyli ślubowanie w imieniu swoim i pozostałych uczniów. Zostali również serdecznie powitani w naszych szeregach przez Pana dyrektora Bogusława Łukaszewskiego oraz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

Po części oficjalnej z przymrużeniem oka wypowiedzieli słowa przysięgi „szaroburego kota” od tego momentu stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej TePeeSu. Następnie wraz z wychowawcami poszczególne oddziały udały się na zajęcia integracyjne.

Drodzy pierwszoklasiści życzymy Wam, abyście w naszej szkole zdobywali wiedzę, rozwijali swoje umiejętności i pasje oraz budowali trwałe przyjaźnie i gromadzili niezapomniane wspomnienia.

red. J.L.