Spektakl – "Być jak Irena Sendlerowa"

received_393856332956183
W poniedziałek 26 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spektaklu „Być jak Irena Sendlerowa” w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Przedsięwzięcie było zorganizowane w ramach pomocy dla naszego ucznia Patryka Wysmyka.

Leczenie Patryka musi rozpocząć się jak najszybciej, już po raz czwarty musi zmierzyć się z nowotworem . Szansą na wyzdrowienie jest bardzo kosztowna terapia w Barcelonie, trzeba zebrać 2 miliony złotych.

Serdecznie dziękujemy Patrykowi za piękną grafikę, która została dziś po spektaklu przekazana na ręce jego wychowawcy.

Bardzo prosimy w imieniu Naszego Ucznia i jego najbliższych o pomoc, wierzymy że wszystko będzie dobrze!!!