Występ Szkolnego Koła Teatralnego

Messenger_creation_3e7010d2-9347-4e38-94a9-f723fc513f90
Dnia 15 kwietnia Szkolne Koło Teatralne wystawiło musical: "Aleją Gwiazd… prosto do upadku", wyreżyserowany przez szkolnego pedagoga - Panią Aleksandrę Wiśniewską.
Spektakl przestawiał życie młodego chłopca, który marzył o wielkiej karierze muzycznej. Niestety, pościg za pieniędzmi i sławą skończył się dla niego tragicznie.

W przedsięwzięciu wzięli udział uczniowie: Amelia Książek (1C), Jakub Matuszewski (1ti2), Mikołaj Domagała (1tr), Zofia Harlejczyk (2C), Aleksandra Mosion (2C), Aleksandra Klimczyk (2C), Anna Grzyb (3A), Julia Pilichowska (3B), Aleksandra Warych (3B), Katarzyna Białkowska (3B), Maja Ozga (3B), Krystian Dendek (4tc), Adrian Olszewski (4ti2) oraz Karol Drechna (5ti3).

Wielkie podziękowania należą się także ekipie dźwiękowej, w składzie: Maciej Cecotka (2tc), Damian Nagórka (2tc), Jakub Karewicz (2tb1), Maksymilian Raczyński (2tb1), Piotr Czajka (2tb1) i Wiktor Andrzejewski (1ti1).

Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.

Dziękujemy naszym aktorom za występ oraz publiczności za obecność i owacje na stojąco.