Życzenia dla maturzystów...

zyczenia-maturzysci

Najpiękniejsze jest to, co przed nami,
co nam przyjdzie dopiero przeżyć,
co się zjawi z nowymi wiosnami,
by nam życie cudownie odświeżyć”.

26 kwietnia 2024 r. to dzień, który kończy Waszą naukę w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego.W ciągu ostatnich kilku lat wspólnie przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil, razem wspieraliśmy się w pokonywaniu wszelkich trudności. Jesteśmy dumni z Waszych sukcesów odniesionych w różnorodnych konkursach i zawodach sportowych. Dziękujemy za aktywny udział w licznych inicjatywach, które od lat tworzą wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę naszej Szkoły.

Jednak każdy koniec to jednocześnie początek nowej drogi. Niech będzie to droga piękna i wartościowa! Życzymy Wam jak najwyższych wyników na egzaminie maturalnym, realizacji planów i marzeń. Niech nigdy nie zabraknie Wam determinacji i wiary we własne możliwości. Bądźcie dumni ze swoich wyborów, podążajcie za ideałami, cieszcie się każdą chwilą Waszego życia. Bądźcie szczęśliwi!
Wierzymy, że czas spędzony w naszej szkole pozostanie dla Was pięknym i wyjątkowym wspomnieniem.

Z wyrazami szacunku,
Dyrekcja, Wychowawcy, Grono Pedagogiczne