Gimnazjum nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Stanisława Konarskiego

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Wakacje!
Kolejny rok szkolny już za nami. A dopiero był wrzesień... 10 miesięcy ciężkiej pracy i nauki właśnie dobiegło końca.
Uroczystość  była podsumowaniem minionego roku. Uczniowie otrzymali nagrody za osiągnięcia w nauce oraz konkursach, w których bardzo licznie uczestniczyli.
Uczniowie klas trzecich odebrali Akty Absolwenta, przedstawili prezentacje multimedialne klas oraz program artystyczny skłaniający do refleksji i zastanowienia się nad wartościami, które są w życiu najważniejsze.
W części artystycznej uczniowie klas II zaprezentowali kilka scenek na wesoło i wspólnie z widownią śpiewali piosenki.
Po uroczystości uczniowie udali się do klas, by odebrać świadectwa oraz pożegnać się z wychowawcami.

Zapraszamy do galerii uroczystości http://www.gimnazjum1.piotrkow.pl/uczniowie-t71/galerie-g74/zakonczenie-roku-2015/2016-g144