Gimnazjum nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Stanisława Konarskiego

Szukamy talentów...

Biblioteka Pedagogiczna promuje utalentowaną młodzież.
Czy mamy w naszej szkole osoby piszące wiersze, haiku, krótkie opowiadania, komiksy? Ależ oczywiście, że mamy, tylko ci uczniowie są bardzo skromni i nie pragną poklasku!
Jeśli jednak odważą się odkurzyć swoje szuflady i notebooki, mamy dla nich ciekawą propozycję. :)
Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie rusza z cyklem "Biblioteka Młodych Talentów". Tym razem proponuje nam prezentację (wystawę) krótkich form literackich. Co Wy na to?
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z panią Jaśminą Leśniewską, która pomoże Wam wybrać teksty, podyskutuje z Wami o warsztacie twórczym i pośle Wasze dzieła w świat.Można się z nią spotkać osobiście na terenie szkoły lub napisać : jasmina_lesniewska@wp.pl.
Zapraszamy do kreatywnego wyzwania!