Gimnazjum nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Stanisława Konarskiego

XIV Eurojedynka za nami.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Magda Robaszek wyśpiewała III miejsce.
Magdalena Robaszek z klasy 3e zdobyła trzecie miejsce w XIV Międzygimnazjalnym Festiwalu Piosenki Europejskiej Eurojedynka 2017. Nagrodę wyśpiewała sobie wspaniałą interpretacją piosenki Riptide.
Poziom XIV Międzygimnazjalnego  Festiwalu Piosenki Europejskiej był dość wysoki. Umiejętności wokalne i językowe młodzieży oraz duża różnorodność utworów to atuty tegorocznej edycji festiwalu. Pojawiła się piosenka hiszpańska, niemiecka, francuska, węgierska, choć piosenki w języku angielskim nadal prezentowane były najliczniej. Profesjonalne jury wyłoniło zwycięzców . Postanowiło przyznać dwa I miejsca dla Patrycji Suskiej oraz duetu Sara Szulc i Krzysztof Wojtysiak z Gimnazjum nr 4  ,dwa  II miejsca dla Malwiny Łągwy z Gimnazjum w Przygłowie i Anny Grelowskiej z SP nr 16 w Piotrkowie, oraz dwa III miejsca dla Magdaleny Robaszek z Gimnazjum nr 1 i duetu Natalia Toma i Martyna Mizera z Woli Krzysztoporskiej.
Jury przyznało też 3 wyróżnienia - dla Weroniki Linek z Gimnazjum nr 5, Martyny Mizery z Gimnazjum w Woli Krzysztoporskiej oraz dla Jakuba Kuny z Gimnazjum w Przygłowie.


 
powrót