Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
Logo Piotrkowa Trybunalskiego

Zebrania

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Śródroczne  zebrania z rodzicami odbędą się  w  ZSP nr 1 w budynku A ul. Roosevelta 1, wg następującego harmonogramu:
 
Lp. Wychowawca Klasa Termin Godzina  Nr sali
 
1. Anna Maliszewska 3tb2 23 kwietnia (wtorek) 16:00 A16
2. Artur Kołodziejczyk 2A 24 kwietnia (środa) 16:30 A16
3. Katarzyna Pabich 2B 24 kwietnia (środa) 16:30 A25
4. Adrianna Warkoczewska 2C 24 kwietnia (środa) 16:30 A26
5. Agnieszka Kulbat 2D 24 kwietnia (środa) 16:30 A3
6. Justyna Kowalczyk 2ta 24 kwietnia (środa) 17:00 A29
7. Wioletta Leśniewska 2tb1 24 kwietnia (środa) 17:00 A14
8. Łukasz Stasiak 2tb2 24 kwietnia (środa) 17:00 A25
9. Anna Grześkiewicz 2tc 24 kwietnia (środa) 17:00 A22
10. Michał Szczepański 2ti1 24 kwietnia (środa) 17:00 A3
11. Iwona Ksel-Piec 2ti2 24 kwietnia (środa) 17:00 A15
12. Agnieszka Swat 2tr 24 kwietnia (środa) 17:00 A32
13. Joanna Juszczyk 3A 24 kwietnia (środa) 16:30 A27
14. Anna Krawczyńska- Czapnik 3B 24 kwietnia (środa) 16:30 A22
15. Jolanta Zielonka 3C 24 kwietnia (środa) 16:30 A15
16. Ewa Zakrzewska 3D 24 kwietnia (środa) 16:30 A23
17. Agnieszka Orłowska 3ta 24 kwietnia (środa) 17:00 A9
18. Agnieszka Mądra 3tb1 24 kwietnia (środa) 17:00 A5
19. Marzena Dudkiewicz 3tc 24 kwietnia (środa) 17:00 A6a
20. Marlena Banasiak 3ti1 24 kwietnia (środa) 17:00 A26
21. Dariusz Siwakowski 3ti2 24 kwietnia (środa) 17:00 A27
22. Radosław Jarocki 3tr 24 kwietnia (środa) 17:00 A31
23. Dorota Chojnacka 4ta 24 kwietnia (środa) 17:00 A21
24. Ewelina Dobiech 4tb1 24 kwietnia (środa) 17:00 A17
25. Magdalena Masiarek 4tb2 24 kwietnia (środa) 17:00 A28
26. Daniel Bajon 4tc 24 kwietnia (środa) 17:00 A33
27. Tomasz Zygier 4ti1 24 kwietnia (środa) 17:00 A7
28. Aneta Trawińska 4ti2 24 kwietnia (środa) 17:00 A23
29. Rafał Ciupiński 1A 25  kwietnia (czwartek) 17:00 A28
30. Sebastian Wojtaś 1B 25  kwietnia (czwartek) 17:00 A25
31. Izabela Szcześniewska 1C 25  kwietnia (czwartek) 17:00 A23
32. Ewa Szmańda 1D 25  kwietnia (czwartek) 17:00 A27
33. Szczepan Marusiński 1ta 25  kwietnia (czwartek) 17:00 A6a
34. Sławomir Jabłoński 1tb1 25  kwietnia (czwartek) 17:00 A22
35. Izabela Kabzińska 1tb2 25  kwietnia (czwartek) 17:00 A17
36. Jolanta Federowicz 1tc 25  kwietnia (czwartek) 17:00 A33
37. Małgorzata Bartczak 1ti1 25  kwietnia (czwartek) 17:00 A15
38. Małgorzata Siatkowska 1ti2 25  kwietnia (czwartek) 17:00 A26
39. Oskar Kulik 1tr 25  kwietnia (czwartek) 17:00 A3
 
                                                                                                                                      Red. Jolanta Zielonka