Inwestujemy w zawodowców

Harmonogram wsparcia październik 2019
Harmonogram wsparcia grudzień 2019
Harmonogram wsparcia styczeń 2020
Szkolenie zawodowe dla uczestników projektu "Inwestujemy w zawodowców"
Zakończenie szkolenia dla pierwszej grupy uczestników projektu
Zajęcia z doradztwa zawodowego
Harmonogram organizacji staży w roku szkolnym 2019/2020

W najbliższym tygodniu 15-19 października 2018 r. uczniowie klas trzecich-czwartych technikum chętni do uczestnictwa w dwóch projektach ,,Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1”(kierunki kształcenia: technik elektronik, technik elektryk, technik mechatronik) i ,,Inwestujemy w Zawodowców” (kierunek kształcenia: technik informatyk), po zapoznaniu się ze szczegółowym Regulaminem przyznawania i przekazywania wsparcia w ramach realizowania 2 projektów na rok szkolny 2018/2019, zgłaszają swoją kandydaturę poprzez złożenie kompletu dokumentów rekrutacyjnych do sekretariatu szkoły. Formularz rekrutacyjny do projektu dostępny jest od 15 października br. w gabinecie wicedyrektorów. Ostateczny termin złożenia formularzy mija 19 października 2018r. W przypadku niepełnoletności kandydata/ki formularz musi podpisać również rodzic/opiekun prawny. Regulamin określa zasady, warunki i tryb organizacji wsparcia w ramach w/w projektów skierowanych do uczniów/uczennic Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim prowadzonego przez Miasto Piotrków Trybunalski/Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim w ramach Osi Priorytetowej XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działania XI 3 Kształcenie zawodowe, Poddziałania XI 3.1 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Szczegółowych informacji dotyczących realizowanych projektów udzielają szkolni koordynatorzy: p. Jolanta Zielonka - projekt ,,Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim oraz p. Piotr Szczepański – projekt ,,Inwestujemy w Zawodowców”.

Dokumenty rekrutacyjne (pdf) 0.36mb, (pobrań: 184)
Regulamin rekrutacji IWZ (pdf) 0.26mb, (pobrań: 140)