Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
Logo Piotrkowa Trybunalskiego

Grono pedagogiczne

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =
Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim.

Nauczyciele w ZSP nr 1(TPS) w Piotrkowie Trybunalskim


 
Dyrektor szkoły: Bogusław Łukaszewski
Wicedyrektor szkoły: Jolanta Zielonka
Wicedyrektor szkoły: Piotr Szczepański






 
Pedagog szkolny:

Agnieszka Swat








 
Bibliotekarze:

Mirosława Ziębińska







 
Język polski:

Ewa Borkowska
Anetta Grudzień
Renata Stefaniak
Jolanta Zielonka
Żaneta Soska
Mirosława Ziębińska
Jagoda Lewińska
Jaśmina Leśniewska
Ewa Szmańda
Joanna Juszczyk
Agnieszka Mądra
     
Matematyka:

Anna Maliszewska
Anna Rajkowska
Ewelina Dobiech
Jolanta Janik
Maria Kanik
Beata Przybył
Aleksandra Sik
Agnieszka Orłowska



 
Język niemiecki:

Magdalena Kitowska
Bogusław Łukaszewski
Elżbieta Szperna
Marlena Banasiak
Alicja Gwóźdź
Wioletta Leśniewska
Dorota Chojnacka
Daniel Bajon


 
Język angielski:

Rafał Ciupiński
Jolanta Federowicz
Urszula Goska
Iwona Ksel-Piec
Aneta Trawińska
Bartłomiej Lipiński
Ewelina Nowaczyk
Monika Miara
Magdalena Masiarek
Artur Kołodziejczyk,
Patryk Lebelt
     
Zajęcia artystyczne:

Jolanta Trojanowska

Muzyka:

Jolanta Trojanowska
Fizyka:

Zbigniew Krysiak
Marzena Dudkiewicz
Urszula Nagórska

 
Biologia:

Iwona Wojtania
Małgorzata Dróżdż


 
     
Religia/Etyka:

Grzegorz Szczypiński
Elżbieta Wrońska
Małgorzata Magiera
Izabela Mazurczyk
ks. Sławomir Susik
Elżbieta Jakubik
Monika Szulc
Historia:

Sebastian Wojtaś
Lidia Woźniak
Agnieszka Kulbat
Piotr Szymczyk
Justyna Kowalczyk
Edukacja dla bezpieczeństwa:

Justyna Kowalczyk
Bartłomiej Sobczyk

 
     
Geografia:

Małgorzata Flaga
Ewa Zakrzewska
 
Chemia:

Joanna Maryniak-Przybył
Urszula Nagórska
 
Przedsiębiorczość:

Małgorzata Siatkowska
Małgorzata Flaga
     
Wiedza o kulturze:

Ewa Borkowska








 
Wiedza o społeczeństwie:

Sebastian Wojtaś
Piotr Szymczyk







 
Informatyka:

Tomasz Zygier
Michał Szczepański
Mateusz Mojka
Anna Grześkiewicz
Rafał Gałązka
Anna Krawczyńska-Czapnik
Wojciech Franas
     
Wychowanie fizyczne:

Izabela Balcerek
Piotr Górka
Tomasz Wachowski
Paweł Zieliński
Małgorzata Bartczak
Marzena Kluf
Katarzyna Pabich
Bartłomiej Sobczyk
Małgorzata Stokowska – Zyzik
Elżbieta Śpiewak
Małgorzata Siatkowska
Dariusz Zimowski


 
Przedmioty zawodowe:

Sławomir Gaj
Sławomir Jabłoński
Mariusz Listwoń
Szczepan Marusiński
Piotr Szczepański
Michał Kopa
Roman Pająk
Karol Dziubecki
Justyna Kowalczyk
Radosław Jarocki
Dariusz Siwakowski
Izabela Kabzińska