Szkolenie BHP w ramach projektu

szkolenie-bhp- (1)
Szkolenie BHP dla uczniów klas trzecich w zawodzie technik mechatronik i elektryk...

Dotyczy projektu pt. „Centrum Doskonalenia Kwalifikacji” nr Projektu RPLD.11.03.01-10-0009/19 realizowanego w ramach Osi Priorytetowej XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działania XI.3 Kształcenie zawodowe, Poddziałania XI.3.1 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Szkolenie  BHP w ramach  projektu ,,Centrum Doskonalenia Kwalifikacji ”

7 czerwca br.  na sali gimnastycznej rozpoczęło się ostatnie  szkolenie BHP dla uczniów klas trzecich w zawodzie technik mechatronik i elektryk  w ramach unijnego projektu ,,Centrum Doskonalenia Kwalifikacji ”. Celem szkolenia było zapoznanie młodzieży z przepisami
i zasadami, a także sposobem wykonywania obowiązków na zajmowanym stanowisku i w warunkach danego przedsiębiorstwa.

Szkolenie przeprowadzone zostało przez panią Karolinę Ślęzak. Od 28 czerwca br. uczestnicy projektu rozpoczynają 4-tygodniowy staż wakacyjny w firmie Haering oraz  wybranych przez siebie firmach w województwie łódzkim.

Staże zawodowe 2020/2021 realizowane są w ramach projektu „Centrum Doskonalenia Kwalifikacji” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Jolanta Zielonka
szkolny koordynator projektu