Logo Piotrkowa Trybunalskiego

Zapraszamy uczniów techników do udziału w rekrutacji na praktyki zawodowe organizowane przez Cisco Customer Experience Center w Krakowie.
Do ostatniego sukcesu sportowego dziewcząt dołączyli także chłopcy.
W dniu 12.01.2023 r. w Łodzi odbył się Finał Wojewódzki Mistrzostw w Tenisie Stołowym Dziewcząt z udziałem Anny Czabańskiej z klasy 1C oraz Marii Dolot z klasy 4C2.
7 lutego (wtorek) br.  upływa ostateczny termin dokonania zmian w deklaracji maturalnej, złożonej we wrześniu.

29-12-2022

Lekcja otwarta

Tuż przed Świętami uczniowie klasy 3A o profilu humanistycznym uczestniczyli w zajęciach przeprowadzonych przez Panią Annę Maliszewską - nauczycielkę matematyki i konsultantkę metodyczną w CRE, łączącących matematykę z tematami humanistycznymi pt.: "Maria Konopnicka w liczbach".
27-12-2022

Razem na święta

Podobnie jak rok temu uczniowie TPS-u z ogromną przyjemnością przystąpili do udziału w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki "Razem na święta".

ul. Roosevelta 1
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Sobota 28 stycznia 2023

Augustyn, Manfred, Manfreda, Flawian, Ildefons, Julian, Karol, Piotr, Roger, Tomasz, Waleriusz, Walery

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki