Rok szkolny 2023/2024 właśnie dobiegł końca.
21-06-2024

Wakacje

Życzenia
19 czerwca 2023 r. Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Pan Juliusz Wiernicki, podobnie jak w latach poprzednich, wręczył nagrody najlepszym absolwentom i uczniom piotrkowskich szkół.
Harmonogram egzaminu poprawkowego - sierpień 2024
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 21 czerwca (piątek) na boisku szkolnym w budynku A, a następnie w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie dla klasy: 1A, 2A oraz 3 tr z cyklu „Odkrywanie historii”, z wykładem i prezentacją multimedialną wystąpił Artur Ossowski, pracownik Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN w Łodzi. Wystąpienie nosiło tytuł „Germanizacja dzieci polskich".
W czwartek 13 czerwca w naszej szkole odbyły się bardzo ciekawe zajęcia edukacyjne: „Z nożyczkami w Krainie Matematyki”.
W poniedziałek 3 czerwca 2024 roku odbył się Powiatowy Międzyszkolny Turniej Strzelecki z KBKS.
3 czerwca mieliśmy zaszczyt gościć w Naszej Szkole wyjątkową osobę – zawodniczkę MMA i trenera personalnego, panią Annę Andrzejewską.
29 maja 2024 roku w Naszej Szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie z profesjonalistami z branży IT!
We wtorek 28 maja klasa 1B oraz 2D wybrały się na spacer z przewodnikiem po trybunalskim grodzie.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki