Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 również w tym roku szkolnym wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, sprawdzając swoje umiejętności i logiczne myślenie.
Z dumą informujemy, że wyróżnienia w tegorocznej 35. edycji zdobyli: Marcin Korzeniewski z klasy 3ti2 oraz
Natalia Błaszczyk z klasy 1ti1.
Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy naszym uczniom kolejnych sukcesów oraz nieustającej pasji do rozwijania swoich matematycznych talentów!
Natalia Błaszczyk z klasy 1ti1.
Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy naszym uczniom kolejnych sukcesów oraz nieustającej pasji do rozwijania swoich matematycznych talentów!
