27 czerwca 2026 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Był to wyjątkowy moment podsumowania miesięcy wytężonej pracy, nauki.
Podczas uroczystości Dyrektor szkoły, pan Sebastian Wojtas, podziękował uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim pracownikom szkoły za zaangażowanie, współpracę i wspólnie spędzony rok. W swoim wystąpieniu podkreślił, że mijający rok obfitował nie tylko w codzienną naukę, ale również w wiele wydarzeń, konkursów, wycieczek i przedsięwzięć, które pozwoliły rozwijać pasje oraz zdobywać nowe doświadczenia.
Tradycyjnie podczas zakończenia roku wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz mogli pochwalić się 100-procentową frekwencją. Był to wyraz uznania dla ich systematyczności, wytrwałości i zaangażowania.
Zakończenie roku szkolnego to jednocześnie początek długo wyczekiwanych wakacji. Wszystkim uczniom życzymy, aby nadchodzący letni wypoczynek był bezpieczny, pełen słońca, radości i niezapomnianych przygód. Niech będzie to czas regeneracji sił, rozwijania zainteresowań oraz odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.
Do zobaczenia we wrześniu – z nową energią, uśmiechem i gotowością na kolejne wyzwania!
Tradycyjnie podczas zakończenia roku wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz mogli pochwalić się 100-procentową frekwencją. Był to wyraz uznania dla ich systematyczności, wytrwałości i zaangażowania.
Zakończenie roku szkolnego to jednocześnie początek długo wyczekiwanych wakacji. Wszystkim uczniom życzymy, aby nadchodzący letni wypoczynek był bezpieczny, pełen słońca, radości i niezapomnianych przygód. Niech będzie to czas regeneracji sił, rozwijania zainteresowań oraz odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.
Do zobaczenia we wrześniu – z nową energią, uśmiechem i gotowością na kolejne wyzwania!
