Śródroczne  zebrania z rodzicami odbędą się  w  ZSP nr 1 w budynku A ul. Roosevelta 1, wg następującego harmonogramu:
W ramach doradztwa zawodowego przez dwa dni 11 - 12 stycznia 2024 r. gościliśmy przedstawicieli Politechniki Łódzkiej.
W dniu 10 stycznia 2024 roku w Zelowie odbyły się Półfinały Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Tenisie Stołowym.
Dnia 8 stycznia 2024 r. na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi, odbył się uroczysty koncert laureatów zakwalifikowanych przez sześcioosobową komisję III Wojewódzkiego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej "Nasza Radość i Duma" z okazji 82 rocznicy utworzenia Armii Krajowej.
09-01-2024

Bal studniówkowy

W sobotę 6 stycznia odbył się bal studniówkowy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, tegoroczni maturzyści bawili się podczas tradycyjnej Studniówki w Hotelu Arboretum w Studziankach.
14 grudnia 2023 r. odbył się szkolny konkurs językowy "Dyktando po niemiecku", w którym wzięli udział uczniowie klas drugich i trzecich liceum i technikum.
7 lutego (środa) 2024r.  upływa ostateczny termin dokonania zmian w e-deklaracji maturalnej, złożonej we wrześniu.
Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w „Konkursie na najładniejszą choinkę” u oo. Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim.
22-12-2023

Jasełka w ZSP nr 1

"Do Betlejem nie jest tak daleko… Ono jest na odległość ludzkiego serca… " - tymi słowami przekonywali nas uczniowie podczas tegorocznych jasełek.
22-12-2023

Razem na święta

Podobnie jak każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia, wolontariusze z naszej szkoły odwiedzili podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żwirki w Piotrkowie Trybunalskim.
21-12-2023

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, spokoju i życzliwości.
21-12-2023

Świąteczna Paczka

Akcja charytatywna Świąteczna Paczka spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów oraz nauczycieli.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki