09-01-2024

Bal studniówkowy

W sobotę 6 stycznia odbył się bal studniówkowy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, tegoroczni maturzyści bawili się podczas tradycyjnej Studniówki w Hotelu Arboretum w Studziankach.
14 grudnia 2023 r. odbył się szkolny konkurs językowy "Dyktando po niemiecku", w którym wzięli udział uczniowie klas drugich i trzecich liceum i technikum.
7 lutego (środa) 2024r.  upływa ostateczny termin dokonania zmian w e-deklaracji maturalnej, złożonej we wrześniu.
Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w „Konkursie na najładniejszą choinkę” u oo. Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim.
22-12-2023

Jasełka w ZSP nr 1

"Do Betlejem nie jest tak daleko… Ono jest na odległość ludzkiego serca… " - tymi słowami przekonywali nas uczniowie podczas tegorocznych jasełek.
22-12-2023

Razem na święta

Podobnie jak każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia, wolontariusze z naszej szkoły odwiedzili podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żwirki w Piotrkowie Trybunalskim.
21-12-2023

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, spokoju i życzliwości.
21-12-2023

Świąteczna Paczka

Akcja charytatywna Świąteczna Paczka spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów oraz nauczycieli.
Na przełomie listopada i grudnia 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dziewcząt.
17-12-2023

Lekcja biblioteczna

W czwartek 14. grudnia uczniowie klasy 3tb2 wraz z wychowawczynią Panią Anną Maliszewską wybrali się do Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego, gdzie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej na temat "Rotmistrz Pilecki ochotnik do Auschwitz".
W środę 13 grudnia odbyły się zajęcia otwarte "Mikołajki z Mikołajem Kopernikiem w liczbach".
W dniu 12 grudnia 2023 r. najlepsi uczniowie wyłonieni w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym zdobyli złoto w Mistrzostwach Miasta.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Czwartek 02 maja 2024

Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty, Zygmunt, Anatol

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki