Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie z zakresu wiedzy o Ekologii i Zanieczyszczeń Powietrza, który odbędzie się 22 kwietnia 2024 r.
Odpowiadając na zaproszenie Duszpasterza Nauczycieli i Wychowawców Rejonu Piotrkowskiego ks. Pawła Lipińskiego wzięliśmy udział we Mszy Świętej dziękczynnej za dar Kanonizacji Jana Pawła II.
Dnia 12 kwietnia 2024 r. Szkolne Koło Radiotechniki otrzymało pierwszą tzw. kartkę QSL, która potwierdza łączność ze strony operatora i koordynatora stacji W1N - Grzegorza Tymińskiego KC2POL.
W piątek 12 kwietnia 2024 roku uczniowie ze Szkolnego Koła Teatralnego wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu zorganizowanym przez Przedszkole Specjalne „Kolorowe Kredki” - finale #bawsienaniebiesko.
Zapraszamy na uroczystość upamiętniającą Zygmunta Łotockiego ur. 16.01.1904 r. we Włodawie, pedagoga, drużynowego mistrza świata w łucznictwie, zamordowanego w Katyniu w 1940 r.
Do I Ogólnopolskiego Konkursu Robotyki Przemysłowej zorganizowanego przez Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu przystąpili uczniowie naszej szkoły z klasy 2tr o kierunku technik robotyk: Barczyk Szymon, Gnyp Stanisław, Jarzębowski Alan, Krzeczyński Jakub.
W dniu 10 kwietnia 2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pielgrzymce maturzystów na Jasną Górę.
W dniu 5 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbył się konkurs talentów.
4 kwietnia uczniowie z klas 1A i 2A uczestniczyli w zajęciach terenowych z historii, które niewątpliwie pozwoliły im  poznać historię średniowiecznego piotrkowskiego grodu.
Dnia 5 kwietnia 2024 r. odbyła się wycieczka na Targi Poznań Motor Show.
Nasza szkoła, jako kolejna dołączyła do cyklicznej akcji ekologicznej upiększania zielonych terenów miasta.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki