26-10-2016
Edukacja filmowa
25 października br. młodzież wraz z nauczycielami obejrzała w kinie Helios, niezwykle poruszający do głębi, dramat wojenny pt. Wołyń w reż. Wojciecha Smarzowskiego.
26-10-2016
Szkolne Koło PCK.
W poniedziałek 24 października w naszej szkole odbyła się zbiórka krwi.
24-10-2016
Konkurs – 13 grudnia roku pamiętnego…
21 października uczniowie naszej szkoły: Anita Książczyk, Kinga Piera, Angelika Militowska, Kinga Domankiewicz, Mateusz Kubicki, Szymon Bartosiewicz, Krystian Paradowski wzięli udział w konkursie „13 grudnia roku pamiętnego…” 35.
Z inicjatywy Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej organizowany jest coroczny Ogólnopolski Tydzień Kariery, teraz już VIII OTK 2016 w dniach 17 – 21.10.2016 r.
22-10-2016
O projekcie Erasmus+
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim w okresie 01.11.2016 – 31.10.2017 będzie realizował projekt pn. „Technika, praktyka, DOŚWIADCZENIE!”, który jest finansowany z programu Unii Europejskiej Erasmus+, Akcji 1: Mobilność edukacyjna. Zagranicznym partnerem jest firma Vitalis GmbH z siedzibą w Schkeuditz.
20-10-2016
Półfinał województwa w sztafetowych biegach
W dniu 18.10.2016 odbył się półfinał województwa w sztafetowych biegach w Zelowie
20-10-2016
Wygrana w sztafetowych biegach przełomowych.
Uczniowie naszej szkoły wygrali w mistrzostwach miasta w sztafetowych biegach przełomowych
20-10-2016
Klub Wolontariusza.
W październiku w naszej szkole Klub Wolontariusza ogłosił zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska „Zwierzak” w Piotrkowie Trybunalskim.
17-10-2016
Dzień Edukacji Narodowej.
14 października w naszej szkole z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się Uroczysta Rada Pedagogiczna.
17-10-2016
„Twoja krew – Moje życie”
24 października w sali nr 3 odbędzie się pierwsza w tym roku szkolnym ZBIÓRKA KRWI.
17-10-2016
Prelekcja dotycząca oddawania krwi.
„Krwi nie da się niczym zastąpić ani jej w żaden sposób wyprodukować, dlatego trzeba się nią dzielić…”
17-10-2016
Gra miejska „Wagary na Starówce”
13 października br., odbyła się gra miejska „Wagary na Starówce” w której udział wzięła klasa 2 A pod opieką Pana Sebastiana Wojtasia.
