W związku z realizowanym  projektem  współfinansowanym w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach RPO  W Ł.2014-2020
Terminy szkoleń z doradcą zawodowym
30-01-2019

Kangur matematyczny

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXVIII Międzynarodowym Konkursie KANGUR Matematyczny.
22 stycznia uczniowie klas 1ti1, 1a oraz 1c uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.
Zebrania z rodzicami odbędą się  21 stycznia (poniedziałek) o godz. 17:00 w następujących salach:
W sobotę 12 stycznia tegoroczni maturzyści ZSP nr 1 bawili się na Balu Studniówkowym, który odbył się w restauracji „Jan” w Bełchatowie.
Miło nam poinformować całą społeczność ZSP nr 1 o otrzymaniu podziękowania z Ministerstwa Edukacji Narodowej
2 stycznia 2019 r. zakończyła się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Góra Grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.
9 stycznia 2019 r., w naszej szkole odbył się etap szkolny,  konkursu Żołnierze wyklęci obudźcie Polskę!
Czas już poświąteczny, a u nas dalszy ciąg prezentów. Dotarła do szkoły wielka paczka z pomocami dydaktycznymi do nauki języka niemieckiego.
08-01-2019

Egzamin zawodowy

W najbliższą środę rozpoczyna się zimowa sesja egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie.
3 stycznia 2019 r.  w sali nr 26  odbyło się spotkanie

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki