Ogłoszenie listy uczestników zakwalifikowanych do projektu "Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1" w Piotrkowie Trybunalskim

1
W dniu 25 września br. na tablicy informacyjnej  Projekty edukacyjne - "Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1”  ( przy sekretariacie szkoły) została zamieszczona została   lista  uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie ,,Innowacyjne nauczanie
w ZSP nr 1”  w Piotrkowie Trybunalskim.
Swój udział w projekcie zgłosiło 54 uczniów.  Zrekrutowanych zostało 50 uczestników z podziałem na 5 grup 10-osobowych spośród uczniów  klasy: 3ta, 3tb1, 3tb2, 3tc,  4tb1 i 4tb2. W ramach realizowanego projektu dla uczniów przewidziano następujące szkolenia:

1. Szkolenie z zakresu Zaawansowanych metod lutowania i napraw pakietów elektronicznych wraz z komponentem dla pakietów elektronicznych działających w przestrzeni kosmicznej.
  2. Szkolenie  z zakresu Elektryczność statyczna a urządzenia elektroniczne.
  3. Szkolenie z zakresu Pakietów elektronicznych z komponentami Ball Grid Array praktyce, w tym również zastosowanie SPACE.

Wszyscy uczestnicy projektu zobowiązani są do odbycia ośmiogodzinnych zajęć z doradcą edukacyjno-zawodowym.

Uczestnikom szkoleń zapewniony zostanie posiłek.  W okresie wakacji  organizowane są płatne staże. Uczniowie  w ramach stażu  zobowiązani  są wypracować 150 godzin  za które otrzymają  wynagrodzenie w wysokości 1800 zł.

Od 30 września do 5 października br. od godz. 8:00-15:00  w budynku B  w sali nr 17 rozpoczyna się pierwsze szkolenie dla pierwszej 10-osobowej grupy (wg listy zamieszczonej na tablicy informacyjnej). Obecność na zajęciach szkoleniowych jest obowiązkowa.

Red. Jolanta Zielonka –szkolny koordynator projektu

Dotyczy projektu pt. „Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim ” nr Projektu RPLD.11.03.01-10-0023/17 realizowanego w ramach Osi Priorytetowej XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działania XI.3 Kształcenie zawodowe, Poddziałania XI.3.1 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
w ramach RPO WŁ 2014-2020