Nowa pracownia mechatroniki i robotyki

tps-nowoczesna-pracownia- (1)
W ramach unijnego projektu "Centrum Doskonalenia Kwalifikacji"...

Dotyczy projektu pt. „Centrum Doskonalenia Kwalifikacji” nr Projektu RPLD.11.03.01-10-0009/19 realizowanego w ramach Osi Priorytetowej XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działania XI.3 Kształcenie zawodowe, Poddziałania XI.3.1 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Nowa pracownia mechatroniki i robotyki w ramach unijnego projektu
,, Centrum Doskonalenia Kwalifikacji”

W  kwietniu br. w nowej pracowni mechatroniki i robotyki, w ramach unijnego projektu ,,Centrum Doskonalenia Kwalifikacji”, odbyło się  szkolenie  z zakresu obsługi robota  dla 4 nauczycieli  uczących przedmiotów zawodowych. Tym razem sami uczniowie technikum  mają  okazję  zapoznać się z budową i zasadą obsługi panelu operatorskiego działania robota, z oprogramowaniem SCARA Studio,  w ramach zajęć z przedmiotów  zawodowych.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WŁ 2014-2020 Projekt „Centrum Doskonalenia Kwalifikacji” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020Oś priorytetowa: XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności Działanie: XI.3Kształcenie zawodowe Okres realizacji: 01.10.2020–30.09.2022Budżet projektu:1 738 330,61PLN Dofinansowanie z EFS: 1 564 497,54PLN.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WŁ 2014-2020

Jolanta Zielonka
szkolny koordynator projektu