Praktyki zagraniczne szansą na wszechstronny ROZWÓJ!

Rekrutacja do I tury wyjazdu uczniów

W dniach od 16 GRUDNIA 2019r. do 9 STYCZNIA 2020R. odbędzie się rekrutacja do I tury wyjazdu uczniów w ramach projektu „Praktyki zagraniczne szansą na wszechstronny ROZWÓJ”, realizowanego przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

W ramach projektu uczniowie wezmą udział w czterotygodniowych stażach zagranicznych w Grecji na przełomie marca i kwietnia 2020 r. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Każdemu z uczestników zostanie zapewnione zakwaterowanie w Rethymnon na Krecie wraz z wyżywieniem, podróż, ubezpieczenie, kieszonkowe, wycieczki, dojazd na miejsce stażu oraz przejazdy lokalne. Zostaną one pokryte z budżetu projektu.

Obecna rekrutacja jest skierowana do uczniów i uczennic klas III kształcących się na kierunkach:
  • technik elektryk,
  • technik mechatronik,
  • technik informatyk
  • technik elektronik,

którzy nie uczestniczyli we wcześniejszym projekcie w zakresie mobilności zagranicznej. Do udziału w projekcie zostaną zakwalifikowane osoby, które uzyskają największą liczbę punktów. Szczegółowe kryteria rekrutacji zostały przedstawione w Regulaminie rekrutacji, stanowiącym załącznik do ogłoszenia.

Aby zgłosić swoją chęć uczestnictwa w projekcie i wziąć udział w procesie rekrutacji należy:
  1. zapoznać się z Regulaminem rekrutacji,
  2. uzupełnić formularz zgłoszeniowy (część A i część B1), a następnie
  3. przedłożyć go do uzupełnienia wychowawcy (część B2).
  4. Wypełniony i podpisany przez wychowawcę i ucznia/uczennicę formularz zgłoszeniowy, należy dostarczyć do koordynatora projektu - Pana Bogusława Łukaszewskiego lub złożyć w sekretariacie szkoły. W przypadku niepełnoletności kandydata/ki formularz musi podpisać również rodzic/opiekun prawny. Ostateczny termin złożenia formularzy mija w dn. 9 stycznia 2020 r. (czwartek).

Osoby zakwalifikowane do projektu będą uczestniczyć przed wyjazdem w obowiązkowych zajęciach w ramach wsparcia językowo-kulturowo-pedagogicznego, a po powrocie również obowiązkowo w procesie upowszechniania rezultatów.

formularz-zgloszeniowy-I (pdf) 0.36mb, (Pobrań: 52)
regulamin-rekrutacji-I (pdf) 0.12mb, (Pobrań: 60)