REKRUTACJA DO PROJEKTU Praktyki zagraniczne szansą na wszechstronny ROZWÓJ!

Piotrków Trybunalski, dnia 15.05.2021

REKRUTACJA DO PROJEKTU „Praktyki zagraniczne szansą na wszechstronny ROZWÓJ!”

W dniach od 17 maja 2021r. do 30 maja 2021r. odbędzie się dodatkowa rekrutacja do II tury wyjazdu uczniów w ramach projektu „Praktyki zagraniczne szansą na wszechstronny ROZWÓJ”, realizowanego przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” W ramach projektu uczniowie wezmą udział w czterotygodniowych stażach zagranicznych w Grecji na Krecie październiku 2021 r. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Każdemu z uczestników zostanie zapewnione zakwaterowanie w Rethymnon na Krecie wraz z wyżywieniem, podróż, ubezpieczenie, kieszonkowe, wycieczki, dojazd na miejsce stażu oraz przejazdy lokalne. Zostaną one pokryte z budżetu projektu. Obecna rekrutacja jest skierowana do uczniów i uczennic klas III kształcących się na kierunkach: technik elektryk, technik mechatronik, technik informatyk i technik elektronik, którzy nie uczestniczyli we wcześniejszym projekcie w zakresie mobilności zagranicznej. Do udziału w projekcie zostaną zakwalifikowane osoby, które uzyskają największą liczbę punktów. Szczegółowe kryteria rekrutacji zostały przedstawione w Regulaminie rekrutacji, stanowiącym załącznik do ogłoszenia. Aby zgłosić swoją chęć uczestnictwa w projekcie i wziąć udział w procesie rekrutacji należy: 1. zapoznać się z Regulaminem rekrutacji, 2. uzupełnić formularz zgłoszeniowy (część A i część B1), a następnie 3. przedłożyć go do uzupełnienia wychowawcy (część B2). 4. Wypełniony i podpisany przez wychowawcę i ucznia/uczennicę formularz zgłoszeniowy, należy dostarczyć do koordynatora projektu - Pana Bogusława Łukaszewskiego lub złożyć w sekretariacie szkoły. W przypadku niepełnoletności kandydata/ki formularz musi podpisać również rodzic/opiekun prawny. Ostateczny termin złożenia formularzy mija w dn. 30 maja 2021r.. Osoby zakwalifikowane do projektu będą uczestniczyć przed wyjazdem w obowiązkowych zajęciach w ramach wsparcia językowo-kulturowo-pedagogicznego, a po powrocie również obowiązkowo w procesie upowszechniania rezultatów. Ponieważ nie jest pewna sytuacja epidemiczna w kraju i na świecie organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania mobilności z przyczyn niezależnych od nich.

Załączniki:

1. Regulamin rekrutacji
2. Formularz zgłoszeniowy

formularz-zgloszeniowy-ii-mobi-1613987115 (pdf) 0.38mb, (Pobrań: 51)
regulamin-rekrutacji-1-ii (pdf) 0.30mb, (Pobrań: 55)