84-246145
Jeszcze tylko przez dziesięć dni – do 29 marca – szkoły zgłaszać mogą 3-osobowe drużyny do konkursu „Rotmistrz dla niepodległej. Życie i działalność rtm. Witolda Pileckiego (1901-1948) na tle historii Polski”.
W pierwszym etapie konkursu trzyosobowe zespoły uczniowskie przygotowują do wyboru: gazetkę szkolną – tradycyjną bądź multimedialną – lub nagranie audycji radiowej poświęcone postaci Witolda Pileckiego lub wybranemu tematowi z historii Polski.

Zgłoszenie wraz z wymaganymi oświadczeniami należy przesłać na adres pocztowy: Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi, ul. Elizy Orzeszkowej 31/35, 91-479 Łódź, z dopiskiem „Rotmistrz dla Niepodległej” lub mailowy: oben.lodz@ipn.gov.pl

Terminarz konkursu, bibliografia, formularze zgłoszeniowe i wzory oświadczeń :

Sebastian Wojtaś