Uroczyste zakończenie roku klas maturalnych

_7O1Z4js

… Nie do wiary jak szybko płynie czas
Wczoraj mali dziś dorosły świat
Wciąż pamiętam pierwszy szkolny dzień
Tak wyraźnie widzę to…
Zacytowane słowa piosenki zabrzmiały w piątek 26 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 podczas uroczystego zakończenia, przygotowanego dla tegorocznych maturzystów pięciu klas technikum i trzech liceum przez Samorząd Uczniowski.

Pan dyrektor Bogusław Łukaszewski podczas uroczystości złożył absolwentom życzenia oraz przekazał nagrody  i wyróżnienia uczniom za najlepsze wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, a także aktywną pracę na rzecz społeczności szkolnej. Wręczone zostały także statuetki Absolwenta Roku, otrzymali je za najwyższe wyniki  Magdalena Kopańska uczennica V Liceum Ogólnokształcącego oraz Mateusz Stańczyk uczeń Technikum Mechaniczno-Elektrycznego.

Drodzy absolwenci, życzymy Wam spełnienia marzeń i realizacji wszystkich planów, mamy nadzieję że okres spędzony w murach naszej szkoły będziecie wspominać miło. Dziękujemy, że przez ostatnie lata współtworzyliście z nami wyjątkową atmosferę ZSP nr 1.