Szkolenie dla nauczycieli

1659630666258 Duży

Dotyczy projektu pt. „Międzynarodowe standardy w elektronice” nr Projektu
RPLD.11.03.01-10-0011/19 realizowanego w ramach Osi Priorytetowej XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działania XI.3 Kształcenie zawodowe, Poddziałania XI.3.1 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Kolejne wakacyjne szkolenie dla nauczycieli z zakresu obsługi sprzętu zakupionego w ramach unijnego projektu ,, Międzynarodowe standardy w elektronice”

2 sierpnia br. w sali A6, w nowej pracowni elektroniki i robotyki, w ramach unijnego projektu ,,Międzynarodowe standardy w elektronice” odbyło się drugie szkolenie, tym razem z obsługi mikroskopu elektronicznego. Prowadzący z firmy wrocławskiej Supply 24.pl zaprezentowali nauczycielom przedmiotów zawodowych obsługę nowego sprzętu elektronicznego do wykorzystania w procesie nauki dla uczniów w zawodach m.in.: technik elektronik, robotyk.

Red. Jolanta Zielonka