Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
Logo Piotrkowa Trybunalskiego

Zakończenie stażu wakacyjnego w ramach projektu unijnego "Międzynarodowe standardy w elektronice"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
cyber-2377718_1280
Zakończenie staży zawodowych...


Zakończyły się staże zawodowe w okresie wakacyjnym  dla 48 uczniów i 2 uczennic z klas drugich i trzecich w zawodach: technik elektryk i elektronik. Uczniowie przed rozpoczęciem stażu  doposażeni zostali  w odzież ochronną (fartuch ochronny, koszulka ESD, obuwie antystatyczne, okulary, opaska antystatyczna, rękawiczki),  odbyli  obowiązkowe badania lekarskie oraz szkolenie BHP.

Staże zawodowe 2020/2021 realizowane były w ramach projektu „Międzynarodowe standardy w elektronice” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Staż wakacyjny w ramach realizowanego unijnego projektu trwał 4 tygodnie, w dogodnym terminie dla ucznia i firmy. 

Uczniowie w ramach stażu zobowiązani był wypracować 150 godzin za które otrzymali wynagrodzenie w wysokości 1 800,00 złotych. Od nowego roku szkolnego rozpoczynają się szkolenia zawodowe dla 50 uczniów w zakresie realizowanego projektu.


 
Jolanta Zielonka
szkolny koordynator  projektu
 
 
powrót