9 listopada odbył się etap szkolny konkursu Życie i działalność Józefa Piłsudskiego na tle historii Polski.
W dniach 9-10-11 X 2018 odbyła się wycieczka do Zakopanego i Krakowa.
W czwartek 8 listopada o godzinie 11.11 w ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim
9 listopada 2018 roku społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, w wyjątkowy sposób postanowiła uczcić 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Serdecznie zapraszamy Sympatyków Tepeesu do wspólnego uczczenia setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
5 listopada 2018r. w budynku ZSP Nr 1 odbyła się otwarta konferencja podsumowująca projekt pod nazwą: „Praktyka czyni MISTRZA!” realizowany w lipcu tego roku przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. rtm. W. Pileckiego w Piotrkowie Tryb.
„Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie w przyszłość”.
Jan Paweł II
W naszej szkole odbyła się prelekcja w klasach III dotycząca Honorowego oddawania krwi.
31 października 2018 r. upłynął termin zgłaszania szkół do regionalnego konkursu Życie i działalność Józefa Piłsudskiego na tle historii Polski.

26 października 2018r. w sali sportowej Centrum Rekreacyjnego Ośrodka Sportu i Rekreacji
W poniedziałek 5 listopada 2018 roku Pani Małgorzata Kosieradzka
Projekt przygotowałam z myślą o ukazaniu kontekstu edukacji w obchodach Święta Niepodległości.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Wtorek 07 maja 2024

Benedykt, Florian, Gizela, August, Ludomiła, Domicela, Domicjan, Domicjana, Flawia, Róża, Sykstus, Piotr

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki