W I półroczu 2018/2019 roku szkolnego realizowane będą następujące zajęcia pozalekcyjne:

Na przełomie września i października  tradycyjnie jak co roku  odbywa się cykl zawodów  lekkoatletycznych  w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkolnej. Organizatorem tych zawodów jest Miejski Szkolny Związek Sportowy  przy współpracy z OSIR w Piotrkowie i ZSP nr 1.
DNIA 22 PAŹDZIERNIKA 2018r. - PONIEDZIAŁEK
W dniach od 15 do 29 października 2018 r. odbędzie się rekrutacja uczestników do projektu „Praktyka zagraniczna kluczem do sukcesu”  realizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim w okresie 01.09.2018 – 29.02.2020 realizuje projekt pn. „Praktyka zagraniczna kluczem do sukcesu”, który jest finansowany przez Unię Europejską w 100% ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.
Otrzymane dofinansowanie wynosi 150000,00  EURO. Zagranicznym partnerem jest Istituto per la Formazione, l'Occupazione e la Mobilità (IFOM) z siedzibą w Bolonii.

15-10-2018

Rajd rowerowy

Zapraszam wszystkich miłośników wycieczek rowerowych do udziału w rajdzie rowerowym,
W  związku ze „Światowym Tygodniem Zwierząt”, w dniach 4 -11 października jak co roku opiekunka Klubu Wolontariusza pani  Anna Maliszewska zorganizowała w szkole akcję charytatywną, która polegała na zbiórce karmy dla zwierząt ze Schroniska w Piotrkowie Trybunalskim.
15-10-2018

PRÓBNA MATURA

W dniach 26-27-28 listopada 2018 r. odbędzie się próbna matura
W najbliższym tygodniu  15-19 października 2018 r.  uczniowie klas trzecich-czwartych  technikum chętni do uczestnictwa w dwóch projektach ,,Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1”(kierunki kształcenia: technik elektronik, technik elektryk, technik mechatronik) i ,,Inwestujemy w Zawodowców” (kierunek kształcenia: technik informatyk), po zapoznaniu się ze  szczegółowym Regulaminem przyznawania i przekazywania wsparcia w ramach realizowania 2  projektów na rok szkolny 2018/2019, zgłaszają swoją kandydaturę poprzez złożenie kompletu dokumentów rekrutacyjnych do sekretariatu szkoły.
10 października 2018r. uczniowie klas gimnazjalnych uczestniczyli w wyjątkowej lekcji historii,
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 12 października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbyła się uroczysta Rada Pedagogiczna.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Wtorek 21 maja 2024

Tymoteusz, Ryksa, Walenty, Wiktor, Przedsława, Jan, Pudens, Krzysztof, Piotr, Teobald

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki