Kolejne szkolenie zawodowe dla mechatroników

1637418927919

Dotyczy projektu pt. „Centrum Doskonalenia Kwalifikacji” nr Projektu RPLD.11.03.01-10-0009/19 realizowanego w ramach Osi Priorytetowej XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działania XI.3 Kształcenie zawodowe, Poddziałania XI.3.1 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

W dniach 16-17 i 18-19  listopada  br.  w ramach unijnego projektu  ,,Centrum Doskonalenia Kwalifikacji”  odbyło się następne  szkolenie pn.,, Diagnozowanie i usuwanie usterek urządzeń mechatronicznych zawierających komponenty Ball Grid Array, w tym również w aplikacjach SPACE (BGA)”. Uczestniczyły  w nim dwie grupy uczniów klas  trzecich w zawodzie: technik mechatronik. Zajęcia praktyczne dla  dwóch grup 10-osobowych  prowadzone  były  przez pana Szymona Szpuleckiego – trenera firmy  Renex z Włocławka, wspierającej  kształcenie i szkolnictwo zawodowe. Kolejne szkolenia zawodowe dla następnych grup uczniów rozpoczną się już na początku 2022  roku.

Red. Jolanta Zielonka
szkolny koordynator  projektu