25-09-2023

Raport Pileckiego

"Starałem się tak żyć, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć niż lękać."
W czwartek 21 września nasi tegoroczni maturzyści wraz z opiekunkami paniami Małgorzatą Siatkowską, Moniką Miarą oraz Jagodą Lewińską wzięli udział w Salonie Maturzystów Perspektywy '23.
Wszystkich naszych sympatyków, rodziców, nauczycieli, uczniów prosimy o przyłączenie się do akcji
20 września w Zamku Królewskim w Warszawie odbył się III Kongres Edukacji Klasycznej.
W poniedziałek 18 września 2023 roku na Stadionie Miejskim odbyły się Mistrzostwa ZSP nr 1 w Lekkiej Atletyce.
12 września młodzież z klas: 2C, 2 ti2, 5ta, 5tb3 i 5ti4 uczestniczyła w jednodniowej wycieczce do Warszawy.
Jesteśmy dumni, że możemy wziąć udział w tej wspaniałej inicjatywie, która promuje czytelnictwo i kulturę w naszym kraju.
Dziś mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole Regionalne Centrum Pomocy Społecznej.
7 września grupa 300 uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 wraz z 14 opiekunami wzięła udział we wzruszającym spektaklu przygotowanym przez artystów Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
Zebrania z rodzicami odbędą się w ZSP nr 1 w budynku A ul. Roosevelta 1, wg następującego harmonogramu:
8 września (piątek) br. – publikacja wyników egzaminu maturalnego w sesji poprawkowej.
W poniedziałek 4 września powitaliśmy uroczyście nowy rok szkolny.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki