25 kwietnia 2023 r. odbył się debiutancki spektakl Szkolnego Koła Teatralnego. Uczniowie pod opieką pani Aleksandry Wiśniewskiej zaprezentowali musical pt: "Wolność".
W poniedziakek 24 kwietnia w klasie 4tc2 pod opieką p. Jolanty Janik oraz w klasie 1tb2 pod opieką p. Łukasza Stasiaka odbyły się bardzo ciekawe zajęcia pt: "Z nożyczkami w Krainie Matematyki", które poprowadziła p. Anna Maliszewska.
27-04-2023

Drodzy Maturzyści

Uroczyste zakończenie edukacji w ZSP nr 1 dla klas maturalnych odbędzie się 28 kwietnia o godz. 10:45 na sali gimnastycznej w budynku A.
Odpowiadając na zaproszenie duszpasterza Nauczycieli i Wychowawców Rejonu Piotrkowskiego ks. Pawła Lipińskiego wzięliśmy udział we Mszy Świętej dziękczynnej za dar kanonizacji Jana Pawła II.
Uczennice: Klaudia Gorycza, klasa 1B i Agata Gwarda z klasy 3B zostały finalistkami Ogólnopolskiego Konkursu „Polska-Węgry – Historia Przyjaźni” zorganizowanego przez Fundację Instytutu Studiów Wschodnich oraz Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka w Warszawie.
Nasi uczniowie Paulina Wrońska, Martyna Szczur, Aleksandra Warych, Majka Librowska, Dominik Zielonka, Mateusz Stańczyk i Karol Drechna zakwalifikowali się do etapu diecezjalnego 27.Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, którego organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana".
Dzień Ziemi, nazywany także Międzynarodowym Dniem Matki Ziemi jest wydarzeniem obchodzonym corocznie na całym świecie.
17-04-2023

Półmetek ZSP nr 1

14 kwietnia w sali bankietowej - Agat w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Półmetek uczniów klas II LO oraz III TM Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1.
„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem na stadionie PGE Narodowy w Warszawie Instytut Pamięci Narodowej zorganizował  Kongres Pamięci Narodowej.
W dniu 13 kwietnia 2023 roku w Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na etapie rejonowym, zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski w Łodzi.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Piątek 18 paździenika 2024

Asklepiades, Bratomił, Julian, Just, Łukasz, Miłobrat, Piotr, Remigia, Remigiusz, Siemowit

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki