05-04-2023

Zbiórka krwi

Doskonały przykład bezinteresownej, a jednocześnie bezcennej pomocy to oddawanie krwi.
W dniu 27 marca 2023 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Katowicach odbyły się eliminacje regionalne PGE Turnieju Maszyn Wiatrowych.
W środę 29 marca pan Michał Hankiewicz przybliżył historię obozu przy ulicy Przemysłowej oraz jego filii w Dzierżąznej koło Zgierza.
03-04-2023

30 marca odbył się konkurs języka angielskiego dla maturzystów "Duos and Trios"
31-03-2023

KONKURS

Miło nam poinformować, że został rozstrzygnięty etap rejonowy konkursu "Żołnierze Wyklęci – niezłomni obrońcy Rzeczypospolitej" w kategorii komiks dla szkół podstawowych oraz prezentacja multimedialna dla szkół ponadpodstawowych.
W ostatnim czasie Społeczność Uczniowska ZSP nr 1 brała udział w wyborach mających wyłonić reprezentantów w ramach Rady Samorządu Uczniowskiego.
We wtorek 4 kwietnia od 8.00 zapraszamy do sali A03, gdzie przygotowany będzie punkt krwiodawstwa, do akcji mogą przystąpić pracownicy oraz pełnoletni uczniowie naszej szkoły.

W imieniu organizatorów serdecznie zachęcam uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie historycznym "Rotmistrz dla Niepodległej" - Życie i działalność rtm. Witolda Pileckiego na tle historii Polski.
Dzień otwartych drzwi w ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim – szkole popularnie zwanej TePeeSem odbył się w piątek 24 marca i cieszył się ogromnym zainteresowaniem tegorocznych absolwentów szkół podstawowych z miasta, powiatu i nie tylko.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Czwartek 15 sierpnia 2024

Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki