9 marca w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli firmy BESTGUM.
3,14159265358979323846264338327950288…
6 marca br. w sali A26 gościliśmy w szkole absolwenta Technikum Mechaniczno-Elektrycznego p. Mateusza Gawińskiego- psychologa, psychoonkologa, psychoterapeutę, pracującego w Centrum Onkologii w Warszawie i Fundacji Onkologicznej "Nadzieja"

06-03-2023

Bieg Tropem Wilczym

5 marca uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych biorąc udział w XI edycji biegu "Tropem Wilczym".
Dziś gościliśmy na Targach  Edukacyjnych w Gomulinie z dumą prezentując naszą ofertę dla tegorocznych absolwentów klas ósmych.
06-03-2023

Szkoła Szkole

Nasza szkoła przystąpiła do udziału w programie "Szkoła Szkole", który organizuje Caritas Polska, a w 2023 roku MEiN objęło go patronatem honorowym.
Zobacz niewidzialne - pod takim hasłem uczniowie z klas 4tc2 i 4tb3 pod opieką Pań Jolanty Janik i Anetty Grudzień uczestniczyli w zajęciach pozwalających poznać, poczuć i zrozumieć, jak wygląda świat ludzi niewidomych.
1 marca 2023 r. odbył się szkolny etap konkursu wojewódzkiego "Żołnierze Wyklęci - Obudźcie Polskę" pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej oddział w Łodzi oraz posła Roberta Telusa.
Arena Młodych to rekolekcje wielkopostne dla uczniów szkół ponadpodstawowych z archidiecezji łódzkiej.
W czwartek 23 lutego odbyła się kolejna odsłona zajęć, które poprowadziła pani Anna Maliszewska pt: Z nożyczkami w Krainie Matematyki.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Wtorek 17 września 2024

Ariadna, Szczęsny, Zygmunta, Justyna, Justyn, Narcyz, Hildegarda, Lamberta, Franciszek, Szczęsna, Dezyderiusz, Drogosław, Lambert, Teodora, Piotr

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki