Do ostatniego sukcesu sportowego dziewcząt dołączyli także chłopcy.
W dniu 12.01.2023 r. w Łodzi odbył się Finał Wojewódzki Mistrzostw w Tenisie Stołowym Dziewcząt z udziałem Anny Czabańskiej z klasy 1C oraz Marii Dolot z klasy 4C2.
7 lutego (wtorek) br.  upływa ostateczny termin dokonania zmian w deklaracji maturalnej, złożonej we wrześniu.

29-12-2022

Lekcja otwarta

Tuż przed Świętami uczniowie klasy 3A o profilu humanistycznym uczestniczyli w zajęciach przeprowadzonych przez Panią Annę Maliszewską - nauczycielkę matematyki i konsultantkę metodyczną w CRE, łączącących matematykę z tematami humanistycznymi pt.: "Maria Konopnicka w liczbach".
27-12-2022

Razem na święta

Podobnie jak rok temu uczniowie TPS-u z ogromną przyjemnością przystąpili do udziału w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki "Razem na święta".
27-12-2022

Jasełka w ZSP nr 1

Święta Matka Teresa z Kalkuty: „Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad, które jak żelazna obręcz uciskają ludzi w ich samotności, jest Boże Narodzenie."
Boże Narodzenie to magiczny czas, na który wszyscy czekamy.
W dniu 20.12.2022 r. Ania Czabańska 1C oraz Marysia Dolot 4C2 zajęły I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w tenisie stołowym.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Wtorek 17 września 2024

Ariadna, Szczęsny, Zygmunta, Justyna, Justyn, Narcyz, Hildegarda, Lamberta, Franciszek, Szczęsna, Dezyderiusz, Drogosław, Lambert, Teodora, Piotr

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki