W piątek 21 października w ramach cyklu Spotkań na Trakcie Wielu Kultur rozpoczął się Szabaton (Dni Kultury Żydowskiej) - wydarzenie zrzeszające w Piotrkowie Trybunalskim grupy ludności żydowskiej z różnych krajów, m.in. Izraela, Szwecji, Danii i USA.
W dniu 20 października odbyło się spotkanie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pt. Złap za stery do swojej kariery
Szkolna Liga Siatkówki Klas Pierwszych
18-10-2022

Wymiana

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty.

13-10-2022

Zbiórka krwi

W środę 12 października 2022 r.  w ZSP nr 1 została przeprowadzona zbiórka krwi.
12-10-2022

Lekcja w Mediatece

We wtorek 11 października pierwszy raz po pandemicznej przerwie, uczestniczyliśmy w lekcji bibliotecznej organizowanej przez Mediatekę.
W ramach akcji - Poznaj Swojego Rekrutera  6 października 2022 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie młodzieży z  klas maturalnych  z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji w Tomaszowie Mazowieckim – chor. Damianem Komańskim, st. kpr. Piotrem Wójcikiem, por. Tomaszem Jóźwiakiem.
05-10-2022

Zbiórka krwi

I Ty możesz uratować komuś życie!
Światowy Tydzień Zwierząt - rozpoczyna się 4 października w rocznicę śmierci św. Franciszka z Asyżu, uznawanego za patrona zwierząt, które zwał swoimi "braćmi mniejszymi".

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki