15-12-2022

Pomagamy

Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz.
W dniach 12,13,14 grudnia 2022 r. 298 uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 wzięło udział w próbnym egzaminie maturalnym na poziomie podstawowym.
Udział w Szkole Zimowej IV. edycji Akademii Witolda Pileckiego.
W dniu 08 grudnia 2022 r. został przeprowadzony szkolny etap XVII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady wiedzy o św. Maksymilianie.
1 grudnia obchodziliśmy Światowy Dzień AIDS.
We wtorek 6 grudnia, jak tradycja każe, świętowaliśmy Mikołajki. W klasach 1A i 2tb2 Panie Anna Maliszewska i Anetta Grudzień  zorganizowały lekcje otwarte.
6 grudnia w Mikołajki odbył się Świąteczny kiermasz dla Patryka Wysmyka.
W listopadzie i grudniu 2022 młodzież uczęszczająca do V Liceum oraz Technikum Mechaniczno - Elektrycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, wzięła udział w dwóch wycieczkach edukacyjnych, które zostały dofinansowane z programu "Poznaj Polskę", przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Wycieczki trwały po dwa dni, suma dofinansowania wynosiła 2x 10 000 zł.
Szkolny Klub Wolontariusza przypomina, że 3 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych.
29 listopada 2022 r. w sali sportowej Centrum Rekreacyjnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Belzackiej 108/110 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się z okazji Dnia Niepodległości turniej szachowy dla szkół ponadpodstawowych pod Patronatem Prezydenta Miasta.
28 listopada 2022 r. odbył się w naszej szkole Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział 16 uczniów, odbywał się systemem szwajcarskim i składał się z siedmiu 20 – minutowych rund.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Piątek 17 maja 2024

Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor, Montan

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki