23-04-2019

Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie zajęć dydaktycznych dla klas maturalnych V LO i  Technikum Mechaniczno-Elektrycznego
17-04-2019

Wesołego Alleluja

W dniu 15 kwietnia 2019 r. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Józefa Piłsudskiego w Łodzi
14 kwietnia w kościele oo. Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się msza święta ku czci ofiar Zbrodni Katyńskiej.
Drodzy Rodzice
W związku z  trwającą  ogólnopolską akcją protestacyjną nauczycieli   planowane 15 kwietnia br. zebrania  z rodzicami    zostały odwołane.   Odbędą  się one  w późniejszym terminie., o czym Państwa na bieżąco  poinformujemy.  Przepraszamy  i prosimy o wyrozumiałość.
Dyrekcja Szkoły
Od  najbliższego wtorku 16 kwietnia  do 18  i 24-26 kwietnia  w godz. 8:00-15:00
W ramach realizowanego unijnego  projektu ,,Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1 w Piotrkowie Tryb.”  10 kwietnia br.  uczniowie naszej szkoły: Dawid Barczyk z klasy 3tb1, Mikołaj Myszkowski oraz Michał Owczarek z klasy 4ta wraz z opiekunami panem Grzegorzem Szczypińskim i  panią Jolantą Zielonką mieli zaszczyt uczestniczyć  po raz pierwszy w 4 edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu w Centrum Technologicznym Renex we Włocławku.
9 kwietnia br. w sali nr 26  odbyło się spotkanie z uczestnikami unijnego projektu ,,Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1 w Piotrkowie Tryb.”,
W dniu 9 kwietnia 2019 r. tegoroczni maturzyści ZSP nr 1 wraz z nauczycielami (Izabela Mazurczyk, Elżbieta Szperna, Bogusław Łukaszewski, Grzegorz Szczypiński) wzięli udział w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, by powierzyć Maryi swoje sprawy, zwłaszcza czekający ich wkrótce egzamin dojrzałości i wybór dalszej drogi życiowej. Uczniowie w skupieniu uczestniczyli we mszy świętej w Kaplicy przed Cudownym Obrazem.
Dyrekcja  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 zapewnia, że egzaminy gimnazjalne w dniach 10-12 kwietnia odbędą się  według harmonogramu;
W dniu 5 kwietnia 2019 r. odbył się w naszej szkole VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Sing me your song again”. Wzięli w nim udział gimnazjaliści oraz uczniowie siódmych i ósmych klas szkół podstawowych z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego, którzy zaprezentowali wybraną przez siebie piosenkę w języku obcym.

6 kwietnia 2019 r. w siedzibie piotrkowskiego oddziały SIMP miała miejsce miła uroczystość – wręczenie nagród finalistom XII edycji  Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Mechaników Polskich dla absolwentów średnich szkół technicznych „Technik Absolwent 2018”.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki