Powtórka z matematyki !
Harmonogram egzaminów poprawkowych - sierpień 2015
W sobotę 27 czerwca br. w Amfiteatrze Miejskim odbył się V Piotrkowski Festiwal „Najpiękniejsze są polskie piosenki”.
26 czerwca br. o godz. 9.00 w plenerowej scenerii odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 dla uczniów V liceum Ogólnokształcącego, Technikum Mechaniczno-Elektrycznego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1.
25 maja 2015 r. w siedzibie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się V edycja konkursu „Gloria Victis! Życie i działalność pułkownika Witolda Pileckiego”
W dniu 2 III 2015r. w naszej szkole odbył się I etap konkursu historycznego Gloria Victis! Życie i działalność pułkownika Witolda Pileckiego.
20 lutego (piątek) br. upłynął termin zgłaszania szkół do pierwszego etapu konkursu „Gloria Victis! Życie i działalność pułkownika Witolda Pileckiego”.
Mamy zaszczyt zaprosić Uczniów szkół ponadgimnazjalnych, znajdujących się na obszarze działania Oddziału IPN w Łodzi,
do udziału w V Edycji Konkursu Historycznego.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, wraz z współorganizatorami zaprasza do wzięcia udziału w piątej edycji Konkursu Historycznego „Gloria Victis!!! Życie i działalność pułkownika Witolda Pileckiego”.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Sobota 04 maja 2024

Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki