Mistrzostwa Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej - LICEALIADA 2015/2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka.
24-09-2015

Koło robotyczne

We wrześniu 2015r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęło swoją działalność Koło Robotyczne.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w II edycji konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Książki naszych marzeń”.
23-09-2015

Zastępstwa nauczycieli.

W roku szkolnym 2015/2016 biblioteka szkolna ZSP nr 1 we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza Wszystkich nauczycieli i uczniów do udziału w akcji „Nakręcanie na zbieranie”.
Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografii do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. "Piękno leży pod nogami" organizowanym przez Fundację RAZEM z Łodzi oraz Towarzystwem Przyjaciół śp. ks. Jarosława Burskiego.

Młodzież Tepeesu czytała Pana Tadeusza, czyli co łączyło epopeję narodową z Dniem Dziecka?
UWAGA!
Dziś, 28 września 2015 r., nastąpiła niewielka korekta planu lekcji - drobne zmiany w godzinach i salach lekcyjnych.
Ofiary przemocy domowej doświadczają lęku, cierpienia, bezsilności, przygnębienia i rozpaczy. Ich ciało i psychika doznają ostrych urazów i podlegają długotrwałemu procesowi niszczącego stresu i zagrożenia.
Od 1 września br. nasza szkoła nosi imię rotmistrza Witolda Pileckiego. Uroczystość nadania imienia szkole, odbędzie się 13 października (wtorek).
Serdecznie zapraszamy miłośników fotografii do wzięcia udziału w kolejnej już edycji Konkursu Fotograficznego „Cały Piotrków w kwiatach”, którego organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
10-09-2015

Drzwi otwarte 2015

Drzwi otwarte ZSP nr 1 w 2015 cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, czego odzwierciedleniem jest liczba uczniów w klasach pierwszysch.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Wtorek 30 kwietnia 2024

Eutropiusz, Bartłomiej, Chwalisława, Lilla, Katarzyna, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Jakub, Marian, Andrea, Piotr

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki