Zapraszamy uczniów klas pierwszych do udziału w konkursie czytelniczym Wśród legend i bohaterów mitologicznych.
W związku ze Światowym Tygodniem Zwierząt w naszej szkole Klub Wolontariusza zorganizował zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Piotrkowie Tryb.
12.10.2015 roku drużyna strzelecka w składzie :
Jako podsumowanie tygodnia, w którym odbyły się uroczystości nadania imienia rotmistrza Witolda Pileckiego szkole - film z tego wydarzenia.
„Są chwile, które w pamięci zostają i choć czas mija one nadal trwają…”
Zapraszamy do udziału w XXXIII Ogólnopolskim Sejmiku Matematyków zorganizowanego przez Instytut Matematyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
28 i 29 września Politechnika Łódzka powitała gości Łódzkiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2015. Do dyspozycji maturzystów stawiły się uczelnie i wydawcy z całej Polski, możliwe były indywidualne konsultacje z doradcami zawodowymi.
29 września 2015 r. na stadionie AZS w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w szkolnej lidze lekkoatletycznej.
W środę 30 września bieżącego roku obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języków.
Światowy Tydzień Zwierząt rozpoczyna się 4 października, w rocznicę śmierci św. Franciszka z Asyżu, uznawanego za patrona zwierząt, które zwał swoimi „braćmi mniejszymi”.
05-10-2015

Edukacja filmowa

5 października br. młodzież wraz z nauczycielami  miała okazja obejrzeć w kinie Helios film pt. Pilecki w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego.
W dniach 14-15-16 września odbyły się zajęcia integracyjne klas pierwszych .  Uczestniczyła w nich młodzież liceum :  Ia i Id i technikum :  Ita, Itb1, Itb2, Iti1, Iti2, Itc  wraz z wychowawcami.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Piątek 10 maja 2024

Gordian, Chociesław, Gordiana, Symeon, Chocsław, Antonin, Izydor, Częstomir, Samuel, Wiktoryna, Jan, Sylwester, Sylwestra

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki