W dniu 21.11.2015 r uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim uczestniczyli w Międzynarodowych Zawodach Robotów "Sumo Challenge 2015" w Łódzkiej Manufakturze.
19-11-2015

Próbna matura

W dniach 24, 25, 26 listopada 2015 r. w szkole odbędzie się kolejna edycja próbnej matury z wydawnictwiem Operon.
18 listopada br. w ramach dwóch godzin lekcji z języka polskiego odbył się poranek poetycko-muzyczny poświęcony poezji Haliny Poświatowskiej pt. Na czym polega magiczna siła miłości?
19-11-2015

Sukces Olgi

Uczennica klasy Ia Olga Maliszewska, jako jedyna z naszej szkoły, wzięła udział w konkursie literackim organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Tryb.
Dnia 10.11.2015 odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Prezesa Rady Ministrów stypendystom z terenu woj. łódzkiego.
13-11-2015

Start do kariery

Po raz kolejny maturzyści mogli uczestniczyć w spotkaniu poświęconym zagadnieniom związanym z kształtowaniem drogi edukacyjno – zawodowej
W dniu Święta Niepodległości  w kościele OO. Jezuitów odbył się koncert laureatów w którym wzięli udział finaliści  XVII   Miejskiego Konkursu Recytatorskiego  Rzeczpospolita Niepodległa.
Miejskie obchody Święta Niepodległości rozpoczęły się o godz. 10:00 Mszą Świętą w intencji Ojczyzny odprawioną w kościele oo. Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 9 listopada 2015r. uczniowie klas 1tb2 i 3tb uczestniczyli w szkoleniu pod hasłem „Narkotykom mówię nie – bo kocham życie” w ramach programu „Bezpieczne Miasto 2015”.

6 listopada2015 roku odbyła się akcja zbiórki krwi.

09-11-2015

Wypominki

W dniu 7 listopada 2015 r. w kościele Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji zmarłych nauczycieli, wychowawców, pracowników placówek oświatowych oraz uczniów.

W dniach 5 i 6 listopada (czwartek i piątek) klasa I Ti2 brała w ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu udział w zajęciach, prowadzonych przez regionalnych liderów. Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu jest projektem realizowanym przez Klub Jagielloński od 2009 r. (wcześniej pod nazwą Akademii Dojrzałych Obywateli).

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Piątek 10 maja 2024

Gordian, Chociesław, Gordiana, Symeon, Chocsław, Antonin, Izydor, Częstomir, Samuel, Wiktoryna, Jan, Sylwester, Sylwestra

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki