W dniu 2 lutego 2016 r. w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu historycznego Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!
Już tylko 92 dni dzielą tegorocznych maturzystów od ważnego w życiu egzaminu maturalnego!
30-01-2016

Wybory Samorządowe

W dniu 28 stycznia 2016 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego
Wśród wielu inwestycji, jakie zaplanowano na 2016 rok, nie brakuje tych w placówkach oświatowych. Jedną z największych będzie generalny remont sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.
W sobotę 23 stycznia br. w sali widowiskowo - teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbył się XI Wojewódzki Festiwal Kolęd "Kolęda Pieśnią Zgody".
W świątecznym wydaniu Piotrkowskiego Kwartalnika Oświatowego „ Forum Nauczycielskie” ukazał się artykuł podsumowujący ważne przedsięwzięcie w historii naszej szkoły z uroczystości nadania imienia rotmistrza Witolda Pileckiego szkołom V Liceum Ogólnokształcącemu, Technikum Mechaniczno- Elektrycznemu i Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 1, wchodzącym w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim.

20 stycznia 2016 r. upłynął termin zgłaszania kandydatów do Samorządu Uczniowskiego.
20-01-2016

Konkurs Historyczny

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim, wraz z współorganizatorami zaprasza młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu piotrkowskiego i powiatu Piotrków Trybunalski do wzięcia udziału w szóstej edycji Konkursu Historycznego „Gloria Victis!!! Życie i działalność rotmistrza Witolda Pileckiego”.
W dniu 19 stycznia br., w I Liceum Ogólnokształcącym odbyło się podsumowanie V edycji konkursu „Moje drzewo genealogiczne”.
Oto najlepsi z najlepszych :)

Kolejny raz  odbędzie się w naszej szkole konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY” organizowany   przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych przy Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Organizatorem konkursu jest Instytut Matematyki Politechniki Łódzkiej oraz Koło Nauk Aktuarialnych Politechniki Łódzkiej.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Poniedziałek 20 maja 2024

Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki